Verkeer op School-medaille

Onze school werd deze week door de VSV (Vlaamse Stichting Verkeerskunde) beloond met een bronzen ‘Verkeer op School-medaille’.
We kregen deze bekroning voor onze inzet voor verkeers- en mobiliteitseducatie.
Met de medailles wil VSV scholen bedanken en hen een steuntje in de rug geven.
Scholen die deelnemen aan VSV-initiatieven zijn immers scholen die kiezen voor een praktijkgerichte aanpak van verkeerslessen, een aanpak die betere resultaten oplevert dan louter theorielessen in de klas.
Voorbeelden van initiatieven die we op onze school deden, zijn: werken met de educatieve pakketten om kinderen veilig te leren stappen (Voetgangersbrevetten Brons, Zilver en Het Grote Voetgangersexamen) en fietsen (Loopfietsbrevetten, Fietsbrevetten Brons, Zilver en Het Grote Fietsexamen).
Hiermee willen we de verkeerskennis en risicoherkenning van onze leerlingen stimuleren.
Graag willen we iedereen nog steeds aanzetten om een fluohesje en een fietshelm te dragen bij het te voet of met de fiets naar school komen in deze donkere dagen. Helm Op Fluo Top!

image_pdfimage_print
Winkelwagen
Scroll naar boven